تبلیغات

نمایشگر هولوگرام ها

هولوگرام های چشم نواز درخواست طرح را برای بسته بندی نام تجاری اضافه می کنند، بنابراین در 2017 طبق پیش بینی IHMA در بخشی که شرکتها برای محصولات جدید و نام های تجاری موجود مطابق با درخواست مشتری سرمایه گذاری می کنند، موفقیتی دیده خواهد شد. در جای دیگر، هولوگرام ها می توانند افزایش استفاده در کنار دیگر فن آوریهای ردیابی و پیگیری ببینند که حفاظت را درر برابر آشکار و پنهان بهبود بخشند تنها نقش خود را در برنامه های تمبر مالیاتی تقویت خواهد کرد، که با تجارت جهانی چند میلیاردیی محصولات الکلی و تنباکو قانونی یا تقلبی مبارزه می کند، همچنین IHMA فعالیتهای بیشتری را برای عناصر نوری هولوگرافی (HOE) پیشش بینی می کند. دکتر دیکز می گوید: " این فضای هیجان انگیز تاکنون از فرصتهایی برای هولوگرافی پیدایش یافته است که سازمان ها فنن آوری هولوگرافی را برای فن آوری های پوشیدنی مانند نمایشگرهای سربالا و دستگاههای هوشمند دیگر کشف کردند به منظور اینکهه زندگی مردم را آسان کنند.  دکتر دیکز معتقد است: " نمایشگر هولوگرام ها، که اغلب نادیده گرفته می شوند، دارای رشد بالقوه نیز هستند، بنابراین در  2017 به خوبی می توان شروع فعالیتی را در این بخش برای بهبود نیروی کشش مشاهده کرد."  در حالیکه اروپا و آمریکای شمالی همچنان فرصت هایی را ارائه می کنند، در مرکز اقتصادی هند و چین، که در آن جعل و تقلب به صورت گسترده ای باقی است، هنوز هم عامل بالقوه ای دارد. دکتر دیکز می گوید:" چین به طور خاص به ا رائه دامنه تقریبا بی حد و حصری برای صنعت هولوگرافی امروز و در سالهای آینده ادامه می دهد."
صنعت هولوگرام

 

 

یکپارچگی هولوگرام ها

" اگر سیلابی از کالاهای تقلبی چینی به سمت بازار روانه شوند فقط نیاز داریم که بیشتر مشاهده کنیم و سریعتر عمل کنیم تا بررسی شده باشد، چه رسد به این که متوقف شوند."      
" اقدامات بیشتری برای مقابله با مشکلات نیاز است و این ممکن است شامل افزایش یکپارچگی هولوگرام ها در چین به عنوان بخشی از استراتژی حفاظت نام تجاری شود."
" ساختمان IHMA کار خود را در 2017 با مقامات چینی مشاهده خواهد کرد از جمله انجمن تجاری چین برای ضد جعل (CTAAC) ، که به مشکلات رسیدگی شود." مانند اقداماتی که از نام های تجاری معین شده خرده فروشان برای بازارهای صادرات برعلیه تهدید مجرمان جعل و جرایم سازمان یافته محافظت خواهد کرد.
تولید هولوگرام
" چینی ها نمی توانند به خودی خود جعل و تقلب را شکست دهند، بنابراین با جایی نظیر IHMA ، و آنچه ما از نظر کمک به چین برای مقابله با جعل و تقلب ارائه می کنیم، باید اولویتی خوشایند باشد."
"ارتباطات بین المللی، تفکر باز و همکاری نزدیکتر مفید خواهد بود بطوریکه ما را به سمت آینده پیش ببرد، و به ما برای مقابله و حل این مشکل با همدیگر کمک کند."
از جمله طراحی خوب و راه حل های قانونی گسترش پیدا خواهد کرد، بطوری که تحت حمایت ISO 12931، با راه حل های قانونی و برچسب هولوگرام، محققین را قادر می سازد که صحت یک محصول قانونی را بررسی کنند، و آن را از محصول تقلبی چینی تشخیص دهند.  حتی آنهایی که ویژگی "جعل" هویت را انتقال می دهند، اگر به دقت راه حلهای احراز هویت (هولوگرام های پیشرفته) اجرا شود می توانند از مورد واقعی متمایز باشند.

تقاضای تولید هولوگرام

تقاضای مستمر برای دستگاه های امنیتی موثر برای مقابله با رشد تهدیدات جهانی که برای احراز هویت و حفاظت از برند هولوگرام در 2017 پیشروی دارد، به آن IHMA می گویند. تا سال آینده 70 سال از زمانی که اولین هولوگرام تجاریتوسعه داده شده بود میگذرد و اتحادیه تجاری صنعتی معتقد است که در 12 ماه آینده تا مرز فن آوری جدید پیش خواهد رفت.
دکتر مارک دیکز دبیر کل IHMA می گوید این فن آوری به خوبی در مقایسه با دیگر ویژگیهای متغیر نوری در بازار ارز نگه داشته خواهد شد و انجام این کار ادامه خواهد یافت بطوری که آینده قابل پیش بینی می شود.
دکتر دیکز اقزود،" نگاره پول جدید از ویژگیهای امنیتی هولوگرافی سود خواهد برد که به هر دو بانک های مرکزی و عمومی در مورد اعتبار ارز اطمینان خواهد داد."
هولوگرافی
"برخی از ویژگیهای هولوگرافی در شکل سنتی تر کاغذ مرزها را کنار زده تا جایی که فن آوری در حال حاضر به آن دست یافته است و این نشان می دهد که هنوز مسافت زیادی برای پیمودن در هولوگرافی وجود دارد."
 در جایی که نوآوری به درخواستهای دیجیتالی، بسته بندی و تمبرهای مالیاتی مربوط می شوند ID هولوگرام ها در همه موارد برای رشد در راس قرار دارند.
 
+ نوشته شده توسط Hologramprinting در چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶ بعد از ظهر، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: هولوگرام، برچسب هولوگرام، هولوگرافی، هولوگرافیک، تولید هولوگرام، ساخت هولوگرام، چاپ هولوگرام، هولوگرام چاپی، هولوگرام ضد سرقت
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha