تبلیغات

معرفی الگوی گرافیکی هولوگرام دو بعدی

علاوه بر روش تولید هولوگرام  بیان شده در پایین، تکنولوژی های دیگری هم  وجود دارد، اما آنها  روش تهیه و تولیدشان پیچیده تر هستند  که هزینه های بالای تولید مهر و موم را به همراه خواهد داشت. اگر به انواع دیگر کاربرد برچسب هولوگرام  علاقمند هستید با ما تماس بگیرید.


تمام کاربرد برچسب هولوگرام  که برای اهداف فوق مورد استفاده قرار می گیرند،  این تصویر به لطف انعکاس و تداخل با توجه به محاسبات دقیق تغییرات میکروسکوپی ایجاد می شود. یک ماسک برای این حکاکیها بر اساس مدارک ارائه شده توسط مشتری با توجه به داده های گرافیکی ساخته شده است. حتی اگر الگوی تولید هولوگرام دوبعدی باشد، تصویر نهایی با تکیه بر ویژگی های خاص صفحه نمایش هولوگرافی به عنوان تصویر هولوگرام سه بعدی ظاهر می شود. ما همچنین قادر به ساخت هولوگرام سه بعدی هستیم، اما الگوی گرافیکی پیشرفته تر است. این نخستین دلیل است که چرا اکثر مشتریان ما هولوگرام های ساخته شده از الگوی دوبعدی را ترجیح می دهند. شما برای برچسب هاتان می توانید دو نوع فیلم نقره و طلا را انتخاب کنید.

 تولید هولوگرام و کاربرد های مختلف آن

برچسب هولوگرام کاربرد های بسیاری دارد و بیشتر دیگر با آن آشنایی دارند از جمله کاربرد های برچسب های هولوگرام می توان به ، مهر و موم های هولوگرافی و چاپ مجوز اسناد، اعلام اعتبار محصولات و همچنین مهر و موم کردن آن ها برای بررسی اینکه آیا باز شدن محصولات بصورت غیر مجاز بوده یا خیر،همه روزه بیشتر و بیشتر می شود. از برچسب هولوگرام  بیشتر برای ضد جعل کردن محصولات استفاده می کنند.هولوگرام امنیتی بالاترین استاندارد امنیتی را تعیین می کند و مهارت و اصالت را به محصول اضافه می کند. به طور کلی راه های زیادی برای تولید تصویر هولوگرافی و همچنین استفاده از آن وجود دارد، از جمله ذخیره داده ها در حامل های نوری. بدیهی است که تمام روش های گران قیمت تولید هولوگرام، که از تحقیقات در آزمایشگاه ها منشا گرفته اند برای تولید هولوگرام و فن آوری مورد استفاده برای ذخیره داده ها استفاده می شوند. تمام هولوگرام های چاپ شده در این راه یک چیز مشترک را دارا هستند و آن تنوع بالا خروجی گرافیکی است که از گزینه های چاپ کلاسیک به روش های مختلفی خارج می شود. با تکیه بر این خصوصیات، برچسب های جعلی را بسیار سخت می گیرید و همچنین این سختگیری یکی از شرایط لازم برای اثر هولوگرافی است. بالاتر از همه، تنوع بالا اجازه می دهد تا علامت های امنیتی بر روی هولوگرام قرار دهیم که تنها توسط وسایل خاص کنترل می شود و یا شاید فقط در آزمایشگاه استفاده شود. یک نمونه از آن می تواند یک میکرو متن یا میکرو گرافیک باشد که می تواند در کنار ترجیحات شما تولید شود به طوری که فقط تحت نور لیزر قابل خواندن باشد.

+ نوشته شده توسط Hologramprinting در چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵۰ بعد از ظهر، ۱۴ بازدید
برچسب‌ها: هولوگرام، هولوگرام ها، تولید هولوگرام، برچسب هولوگرام، تولید هولوگرام و کاربرد های مختلف آن، هولوگرام سه بعدی