تبلیغات

ماموریت دبیر کل انجمن تولید کنندگان هولوگرام

 IHMA سابقه ای غنی دارد، که از دوجین عضو که الان تقریبا به 100 عضو رسیده تاسیس گردیده است، از عضویت عمدتا غربی و ژاپنی، تا جمعیتی که در حال حاضر از هر قاره ای بجز قطب جنوب عضو هستند. درطول این سالها IHMA با سازمانهای بین المللی استاندارد درگیر شده است، برای مثال 14298 ISO ، پروژه جنسیس و به رسمیت شناخته شدن توسط اینترپل، wco و سازمانهای دیگر .

در سال 2015 شاهد تعدادی از پیشرفتها بودیم که شامل :

  • به روز رسانی ثبت تصویر هولوگرام (HIR) که در حال حاضر همه آنلاین است، ثبت هولوگرام های آنها را برایشان آسانتر کرده است، که در حال حاضر برای 14298 ISOO حیاتی است.
  • به روز رسانی وب سایت انجمن تولید کنندگان هولوگرام که در حال حاضر گسترده شده است.
  • یک پروژه همکاری با نهادهای دولتی چین برای بهبود آگاهی و احترام به حق اختراع.

در پروژه دوم امسال امیدواریم به روز رسانی های بیشتری را گزارش کنیم، از آنچه قول دادیم زمان هیجان انگیزی برای IHMA داشته باشیم.
هولوگرام

طرحهای فوری، در عین حال، برای ادامه خدمت به اعضا هستند و نیازهای در حال تحولشان را تا جایی که قادر باشیم بررسی می کنیم، و تعداد اعضای IHMA  را به حداقل 100 عضو افزایش دهیم. با به عهده گرفتن اعضا جهت اطمینان از اینکه ما تمام شرکت های موجود و جدید و نو ظهور را در تصرف داشته باشیم قابل دستیابی است که عضو IHMA منافعی به دنبال خواهند داشت.

اما این منافع چه هستند؟ خب، تعداد متعددی وجود دارد – از جمله، اما محدود به، ثبت تصویر هولوگرام، ثبت بولتن، هشدار مناقصه، تخفیف در انتشارات ( مثل اخبار هولوگرافی)، روابط عمومی، فرصت فروش، لینکهای منابع، حفاظت و بهبود صنعت هولوگرافی، اثبات تعهد به شیوه های اخلاقی کسب و کار، ورود به استانداردها و غیره... این فهرست ادامه دارد!!

موارد دیگری از تمرکزات امسال خواهند بود:  

  • برای افزایش آگاهی از استاندارد 14298 ISO  نیاز به ثبت هولوگرام روی رجیستر است ( برای اعضای IHMA ، استفاده از HIR آزاد است ) .
  • توجه به اینکه جطور IHMA می تواند بهترین کمک را به بخش نمایش هولوگرافی و همچنین سایر بخش های نوظهور داشته باشد.
  • برای ادامه بهترین کار در چین با نهادهای دولتی
  • برای افزایش استفاده از وب سایت گسترده جدید IHMA ، همرا با روابط عمومی و رسانه های اجتماعی مناسب در آن که برای ترویج صنعت هولوگرافی مناسب است.
+ نوشته شده توسط Hologramprinting در یکشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۵ بعد از ظهر، ۲۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: برچسب ضد سرقت، تولید هولوگرام، ساخت هولوگرام، هولوگرافی، هولوگرافیک، هولوگرام، چاپ هولوگرام
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha