تبلیغات
 

ویژگی کارت های ویزیت هولوگرام دار

با دادن کارت ویزیت به کسی که اولین بار او را می بینید اولین تاثیر برند خود را روی او می گذارید. اگر ببینند که روی کاغذی با کیفیت بالا و طراحی حرفه ای چاپ شده است, این حس به آن ها دست خواهد داد که سایر امور کار شما نیز کیفیت بالایی دارد. اضافه کردن هولوگرام می تواند کارت شما را تاثیرگذارتر کند و نیز تاثیر ماندگارتری بگذارد. وقتی که کارت ویزیت شما خاص و خلاقانه باشد, مردم وسوسه می شوند تا آن را به دیگران نیز نشان دهند و ناخودآگاه شما و کسب و کارتان را به مشتریان و یا خریدارن بالقوه ای معرفی می کنند.

داشتن کارت ویزیت هولوگرام دار همیشه و همه جا این اطمینان را می دهد که همیشه آماده اید و هرگز این ریسکئشرم آور را نمی کنید که توضیح مختصری از کارتان را روی یک تکه کاغذ بنویسید. اینن نشان دهنده ی کسی است که مردم واقعا می خواهند با او تجارت کرده و درباره ی او و کسب و کارش صحبت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی چاپ هولوگرام  لطفا با ما در تماس باشید. خوشحال خواهیم شد تا مشاوره رایگان داده و درباره ی نیازهای شما , قبل از ساخت طراحی اختصاصی , هولوگرام مخصوصص مشتری برای شما و کارتان, با شما مذاکره کنیم.

کارت ویزیت هولوگرام دار

در این عصر دیجیتال, کارت های ویزیت هنوز هم کارایی خود را داشته و ابزار بازاریابی مقرون به صرفه ای به شمار می آیند. در واقع این چیزی است که هنوز دنیای دیجیتالی جایگزینی برایش پیدا نکرده است. اگر هنوز هم حامی کارت ویزیت های فیزیکی هستید, می توانید از چاپ هولوگرام برای داشتن نمایی تاثیر گذار و به یادماندنی روی کارت خود استفاده کنید.
بازاریابی حضوری چیزی است که دنیای دیجیتال هرگز قادر به انجام آن نبوده است. درحالیکه سایتت هایی مانند لینکدین برای ارتباط با سایر حرفه ها بسیار مفید بوده است, بازاریابی رو در رو بهترین روش برای راه برای دانستن این است که می خواهید با کسی کار کنید یا خیر!دیدن یک نفر در واقعیت, برقرای ارتباط چشمی, و داشتن مکالمه ی واقعی, برای ایجاد اعتماد و رابطه برقرار کردن موثر تر است. در این زمینه, کارت های ویزیت هولوگرام دار و به طور کلی داشتن کارت ویزیت ابزار بازاریابی مستقیمی است که می توانید مراوده ی تجاری با مشتری یا شریک تان را با آن تضمین کنید. همیشه کارت ویزیت را در هر جایی به همراه داشته باشید شاید فردی را که می خواهید با او معامله کنید را ملاقات کردید.

+ نوشته شده توسط Hologramprinting در سه شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷ بعد از ظهر، ۱۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: هولوگرام، هولوگرافی، هولوگرافیک، برچسب هولوگرام، چاپ هولوگرام، کارت ویزیت هولوگرام دار
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha