تبلیغات

برچسب های هولوگرام تخریب شونده

برچسب امنیتی به عنوان یک قطعه واحد نمی توانند جدا شوند. آنها از وینیل ساخته شده اند که اگر اقدام به جدا سازی کنید آنها ترک برمیدارند. شما می توانید این برچسب های امنیتی را برای احتیاجات دقیق خود که بارکد، شماره های ترتیبی، یا حتی لوگوهایی که مجاور پس زمینه ای سفید هستند  سفارش دهید.

برچسب هولوگرام امنیتی

در برچسب های هولوگرام اطلاعاتی ما طیف گسترده ای را ارائه می دهیم، از جمله برچسب های امنیتی هنگامی که تخریب می شوند به وضوح نشان  داده می شوند. اگر برای انتقال برچسب به محصولی دیگر تلاش شده باشد، یا ورود غیر مجازی صورت گرفته باشد، این برچسب ها آن را به وضوح آشکار خواهند ساخت – ما آنها را برچسب های تخریب شونده می نامیم. برچسب های هولوگرامتخریب شونده  مدارک محافظتی بیشتری را ارائه می کنند و می توانند به جلوگیری از سرقت نیز کمک نمایند.
برچسب امنیتی

ما دو نوع برچسب امنیتی تخریب شونده داریم. یکی برچسب هولوگرام پلی استر وید (void) است که کلمه وید را روی محصول باقی میگذارد ، این برچسب قابل چسباندن روی محصول دیگری نیست بدون اینکه آن کلمه آشکار شود. دیگری برچسب هولوگرام وینیل انهدام پذیر (destructiblee) است که به سادگی به  چند تکه شکسته می شوند و باید برای جدا سازی آن اقدام کرد.

 برچسب های امنیتی پلی استروید

 اقدام به جدا کردن برچسب هولوگرام پلی استر وید باعث می شود کلمه وید روی محصول باقی بماند و برچسب امنیتی نمی تواند دوباره استفاده شود. این برچسب ها از پلی استر بادوام ساخته شده اند و چسبندگی خوبی را پس از 24 ساعت ارائه می دهند. برچسب های هولوگرام پلی استر وید میتوانند با شماره ها، بارکدها، و لوگوهای مورد نیاز سفارش داده شوند.
برچسب هولوگرام

همه برچسب ها از برچسب هولوگرام میتوانند با برند شما و استفاده از لوگوها و رنگهایی که  نیاز است سفارش داده شوند ، فقط با ما تماس بگیرید و  برای آنچه در ذهن دارید گفتگو کنید. اگر نمی توانید آنچه را که نیاز دارید اینجا پیدا کنید درباره راه حل های سفارشی با ما صحبت کنید.

+ نوشته شده توسط Hologramprinting در دوشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۸ بعد از ظهر، ۱۱ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: هولوگرام، هولوگرافی، هولوگرافیک، هولوگرام امنیتی، برچسب هولوگرام، تولید هولوگرام، چاپ هولوگرام
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha